W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Osobná ochrana

Vieme poskytnúť záujemcom komplexnú ochranu osoby, predstaviteľa firmy, celebrity, zahraničnej návštevy a to tak jednotlivcovi, ako aj kolektívu.

Spracujeme pre vás bezpečnostný projekt (ak treba), dodáme ľudí, alebo zaškolíme a vytrénujeme vašich vlastných zamestnancov.

Táto špecializácia resp. služba nie je taká jednoduchá ako sa na prvý pohľad zdá. Správny Bodyguard nie je obrovská bezkrká gorila, alebo Golem. My máme pracovníkov, ktorí majú mnohoročné osobné skúsenosti v tejto oblasti. Ovládame nielen teóriu, ale i prax a to aj z takých podujatí ako boli návštevy kráľovských párov zo Španielska, Švédska, Luxemburského Veľkovojvodstva, Thajska, Holandska a Anglicka. Návštev prezidentov z Ruska, Mexika, všetkých okolitých európskych krajín. Vysokých predstaviteľov európskych a atlantických štruktúr. Tiež sme organizovali “Mega” akcie – Neformálne stretnutie ministrov obrán krajín NATO, náčelníkov štábov NATO.

 

Ochranca (bodyguard) to nie je len hora mäsa bez rozumu. Moderný ochranca musí byť zároveň aj stratég, taktik, psychológ, analytik, vodič, strelec … prosto … bojovník. Byť v excelentnej psychickej a fyzickej kondícii a v tom ešte stále nie sú obsiahnuté úplne všetky aspekty jeho činnosti …